Til medlemmene i Kristiansund Fjellklubb

Kristiansund, 27.02.2023

Innkalling til årsmøte i Kristiansund Fjellklubb 2023

Styret innkaller herved til årsmøte i Kristiansund Fjellklubb.

Årsmøtet avholdes 28.03.23 kl 18.00 i Bystyresalen på Kristiansund Rådhus.

Saker som et medlem ønsker behandlet på årsmøtet, må sendes styret senest 13.03.2022 på e-post post@kristiansundfjellklubb.no. Det er ønskelig at man bruker forslagsmalen som finnes her på våre nettsider og som vedlegg til innkalling per e-post.

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på klubbens hjemmeside (www.kristiansundfjellklubb.no/dokumenter).

For å ha stemmerett og kunne velges til verv må man ha vært medlem av Kristiansund Fjellklubb i minst én måned, fylle minst 15 år i det kalenderåret årsmøtet avholdes, og ha gjort opp sine økonomiske forpliktelser til Kristiansund Fjellklubb. Alle medlemmer har uansett møterett, talerett og forslagsrett.

Velkommen til årsmøte!

Med vennlig hilsen

Styret  

Vedlegg:

Categories: Klubb

Denne nettsiden benytter seg av informasjonskapsler (cookies) for å forbedre innholdet til brukerne, samt til statistikkformål. Ved å benytte nettsiden godtar du dette.