Til medlemmene i Kristiansund Fjellklubb

Kristiansund, 10.05.2021

Innkalling til årsmøte i Kristiansund Fjellklubb 2021

Styret innkaller herved til årsmøte i Kristiansund Fjellklubb. 

Årsmøtet avholdes torsdag 10. juni 2021 kl 18.00Microsoft Teams-møte.

Saker som et medlem ønsker behandlet på årsmøtet, må sendes styret senest 27.05.2021 på e-post stigjk@gmail.com. Det er ønskelig at man bruker forslagsmalen som finnes her på våre nettsider og som vedlegg til innkalling per e-post.

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på klubbens hjemmeside (www.kristiansundfjellklubb.no/dokumenter). Link til video-møte på Microsoft Teams vil også bli sendt ut senere.

For å ha stemmerett og kunne velges til verv må man ha vært medlem av Kristiansund Fjellklubb i minst én måned, fylle minst 15 år i det kalenderåret årsmøtet avholdes, og ha gjort opp sine økonomiske forpliktelser til Kristiansund Fjellklubb. Alle medlemmer har uansett møterett, talerett og forslagsrett.

For mer informasjon om årsmøte samt regler om stemmerett, valgbarhet, forslagsrett mv., se Kristiansund Fjellklubbs vedtekter og NIFs lovnorm. Ved spørsmål som gjelder årsmøtet, kan leder Stig Kanestrøm kontaktes på e-post stigjk@gmail.com eller telefon 988 53 733.

Velkommen til årsmøte!

Med vennlig hilsen

Styret  

Vedlegg:

Categories: Klubb

Denne nettsiden benytter seg av informasjonskapsler (cookies) for å forbedre innholdet til brukerne, samt til statistikkformål. Ved å benytte nettsiden godtar du dette.